Naše nahrávací studia


Studia Rooftop jsou dlouhou řadu let synonymem pro prestižní zvuk, moderní nahrávání, postprodukci a mastering. Dominuje u nás uvolněná atmosféra, která však ani na okamžik nezastře skill a know how, které jsme za posledních 20 let budovali. Jsme nabušení high end vybavením, nástroji a mikrofony známými po celém světě!Nacházíme se v klidné lokalitě na Praze 6, kde je možné zároveň pohodlně parkovat. Naše zařízení obsahuje dvě špičkově vybavená nahrávací studia a k nim přidružené režijní místnosti, které jsou propojeny moderní kuchyňkou se zázemím. Vše kompletně klimatizováno. Denně se zde potkávají ti nejznámější i méně známí umělci a muzikanti různých žánrů.

Studio A
Tady se primárně zaměřujeme na hudební produkci a postprodukci, mix a mastering. Možné je samozřejmě i nahrávání vokálů a nástrojů včetně bicích a menších kapel.

Studio B
Béčko je vymyšlené tak, aby bylo co nejkomfortnější pro umělce, kteří potřebují nahrávání vokálů a celkově vocal production včetně kreativní činnosti, editace, ladění apod.

Reverb Room
Poslední novinkou je takhle místnost s krásným dozvukem, kterou lze využít jako hardware plugin na krátce až středně dlouhou ozvěnu.Pod taktovkou zkušeného a vyhledávaného skladatele, producenta a zvukaře Ondřeje Žatkuliaka zde vznikají skvělé skladby a díla jakkoli spojená s hudbou a zvukem.
Hotová díla

2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

více

zpět nahoru ↑

Rychlý kontakt

Jsme také jinde


Copyright © 2009 - 2021 Rooftop Studios